Kelių ratų ruletė

Kelių ratų ruletė

Jūs žinoma, esate girdėję apie galimybę žaisti internetinį pokerį keliuose staluose. „Microgaming“ jums pristato tokiu pačiu principu sukurtą populiaraus ruletės žaidimą. Iš pirmo žvilgsnio aišku, kad tai puikus kūrinys. Dėl išskirtinės grafikos, švaraus garso ir dėmesio kiekvienai smulkmenai šis žaidimas yra populiariausias internetinis stalo žaidimas.

Kelių ratų ruletė suteikia žaidėjams galimybę sukti iki 8 ruletės ratų vienu metu. Tai pagreitina lošimą iki aštuonių kartų. Žinoma, žaidėjas gali nurodyti, kurių ratų nenori sukti. Pasirinkimo procesas paprastas: norint išjungti arba įjungti pasirinktą ratą tereikia jį spustelėti.

Statymai išdėstomi ant stalo ir padauginami tiek kartų, kiek pasirinkta ruletės ratų. Dėl to žaidimas paspartėja, o lošimo jaudulys dar labiau sustiprėja.

Share on

Išmėginkite kitus nemokamus ruletės žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku