Pinball Roulette

Pinball Roulette

Iš esmės, ruletė gali būti suderinama su beveik bet kokiu kitu žaidimu, o dėl šio žaidimo išskirtinio kintamumo rezultatai beveik visada yra įdomūs. Be abejonės, „Pinball Roulette“ suderinus su kitu žaidimu ji tapo viena įdomiausių ruletės versijų.

„Pinball Roulette“ yra klasikine rulete pagrįstas žaidimas, suderintas su populiariuoju „pinball“ žaidimu, kuriame galimi laimėjimai yra nustatomi iš pat pradžių. Žaidimo tikslas yra atspėti, ant kurio ruletės skaičiaus sustos kamuoliukas. Tačiau vietoj to, kad pasitikėti besisukančiu ruletės ratu, šiame žaidime rezultatas priklauso nuo to, kaip kamuoliukas judės „pinball“ žaidimo zonoje. Lošėjai gali pasinaudoti visais klasikinės ruletės statymais.

Šiame žaidime kamuoliukas šokinės aplink ir atsimuš į kiekvieną kliūtį, kol galiausiai sustos ant vieno iš skaičių, judančių apatinėje laukelio dalyje. Skaičius, ant kurio sustos kamuoliukas, nulems, ar laimėsite, ar pralaimėsite savo statymą.

Share on

Išmėginkite kitus nemokamus ruletės žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku