Reely ruletė

Reely ruletė

Daugelis lošėjų mano, jog ruletė yra konservatyvus žaidimas, kuris, vargu, ar gali pasikeisti, ar judėti į priekį. Tačiau tai netiesa. Tereikėjo suderinti keletą naudingų ir malonių funkcijų bei pasinaudoti geriausiais lošimo automatų elementais. O viso to rezultatas – „Reely Roulette“, unikali lošimo automatų ir ruletės kombinacija.

Šis žaidimas yra skirtas aukščiau paminėtų azartinių žaidimų gerbėjams. „Reely Roulette“ yra internetinis lošimo automatas, turintis 5 būgnus ir 30 laiminčių linijų. Šis žaidimas leidžia lošėjams pasinaudoti „pasuk savo ruletę“ (anlg. spin your roulette) funkcija, kuri šį lošimo automatą automatiškai paverčia klasikinės ruletės ir lošimo automato deriniu. Tuo pačiu metu šis azartinis žaidimas turi ir premijos žaidimą – „Roulette with multiple wheels“, kuris lošėjams leidžia laimėti dar daugiau pinigų.

Share on

Išmėginkite kitus nemokamus ruletės žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku