Spingo

Spingo

Ar kada save prigaunate be jokio tikslo naršant po internetinių kazino žaidimų asortimentą? Nors tų žaidimų yra daugybė, tačiau negalite pasirinkti nieko, kas jus domina? Ar jau spėjote išbandyti visus lošimo automatus? Kortų žaidimai jūsų taip pat nedomina? O ruletė ir „bingo“ jums neatrodo nuobodūs?

Galbūt reiktų išbandyti kažką visiškai naujo? Galbūt tai galėtų būti ruletės ir „bingo“ geriausias savybes apjungęs žaidimas, suteikiantis galimybę išbandyti kažką neįprasto? Išbandykite žaidimą „Spingo“. Šis „Microgaming“ ruletės žaidimas pasižymi unikalia koncepcija. Jei jūsų nedomina klasikiniai žaidimai, būtent šis žaidimas gali tapti tinkamu postūmiu, padėsiančiu iš naujo pamėgti tokio tipo žaidimus.

Įprastas, tačiau visiškai kitoks

Spingo yra paprastas žaidimas. Kaip įprasta, kuo paprastesnis azartinis lošimas, tuo jis yra įdomesnis. „Spingo“ žaidimo pagrindas – kamuoliukai, kurie patenka ant spalvingo ruletės rato.

Žaidimas vyksta žaidimo laukelyje, kurį sudaro pagrindas, kamuoliukų traukimo įrenginys su nuo 0 iki 10 pažymėtais kamuoliukais ir ruletės ratas. Ruletės rato laukeliai yra įvairių spalvų (8 mėlyni, 8 geltoni, 8 raudoni ir 1 žalias). Jūsų tikslas yra atspėti, koks skaičius bus ištrauktas ir į kurį laukelį jis pateks. Žinoma, tai nėra vienintelės statymų rūšys. Taip pat galite statyti už spalvas, nelyginius / lygius skaičius, aukštus / žemus skaičius ir nulį. Maža to, taip pat galite spėti konkretų skaičių. Taigi, yra daugybė pasirinkimų.

Mums patiko platus statistikos pasirinkimas. Jei jūsų moto yra „statistika nemeluoja“, tuomet būsite dar labiau patenkinti paspaudę mygtuką. Ten matysite visą atskirų žaidimo raundų istoriją. Tuo remiantis, galėsite lengviau nuspręsti, kokią strategiją naudoti.

Žaidimo vaizdai taip pat maloniai nustebino. Be abejonės, daug tikėjomės iš „Microgaming“ žaidimo, tačiau tikrai maloniai nustebino „Spingo“ išvaizda. Visa žaidimo grafika yra 3D formatu, o kiekvienos atskiros detalės lygis gerokai pranoksta vidutinį. Muzika ir garso efektai taip pat malonūs ausiai. Beje, jei esate 1980-ųjų muzikos gerbėjas, pasirinktos muzikos motyvas bus tikrai pažįstamas. Tik nepriimkite to kaip neigiamo aspekto, nes būtent tai mus netrukus privertė šypsotis.

Žaiskite „Spingo“ nemokamai

Jei ši žaidimo apžvalga jus sudomino, išbandykite „Spingo“ žaidimą nemokamai. Žaidžiant tokio tipo žaidimą, pirmiausia reikia susipažinti su taisyklėmis. Taigi, susipažinkite su žaidimo pagrindais, nes tik tuomet galėsite lengviau laimėti. Mėgaukitės žaidimu. Linkime sėkmės.

Share on

Išmėginkite kitus nemokamus ruletės žaidimus

Šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda mums gerinti rodomo turinio kokybę. Slapukus galima užblokuoti naršyklės nustatymuose. Naudodamiesi mūsų svetaine, jūs sutinkate su slapukų naudojimu, kaip nurodyta mūsų slapukų politikoje. Sutinku